Event Registrants for SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - OCTOBER 15 *

--- K-12 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
CM DHRUV KHOSLA 30698349 2181/16 AMERICAN HERITAGE-PLANTATION
Jacorey Bynum 16600045 1952 Broward virtual school
Patrick Brown 17112392 1440 POMPANO BEACH HIGH
Mencio Chez 16271347 1170 EVERGLADES HIGH
Jake Usallan 30300959 1106 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Elliot Hull 15061228 1072 DAVID POSNACK JEWISH DAY SCHOOL
Avery Villasuso 16853395 1012 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Andrew Borgen 16791533 988 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Vladimir Diaz, Jr 17212081 970 FRANKLIN ACADEMY-PEMBROKE PINES UPPER SCHOOL
Sebastian Paniagua 16826718 878 CYPRESS BAY HIGH
Hemanyu Matcha 30274803 781 WEST CHESTER ELEMENTARY SCHOOL
Andre Campos 30303010 767/22 DORAL ACADEMY
Kahlen Hernani 30390784 697/11 CYPRESS BAY HIGH
Rylee Barker 30754591 JP Taravella High
Douglas Jones DORAL ACADEMY
Jovan A Estrada 30765379 DORAL ACADEMY
Braddock Levit 30765621 FALCON COVE MIDDLE
Keyla Lobelo 30762038 DORAL ACADEMY
Pedro Tavarez 30767883 DORAL ACADEMY
Alan Schwartz 30746359 PEMBROKE PINES CHARTER HIGH
--- K-8 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Josue Manrique 30681332 1592/08 Pines Middle School
Rui Sha 30451949 1220 EVERGLADES ELEMENTARY
Veronica Donepudi 16598698 1111 WESTGLADES MIDDLE
Noah Carneiro 30268904 1079 Beachside Montessori Village
Scarlet Rodriguez 30127216 1039 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Emily Yu 17214595 1028 DON ESTRIDGE MIDDLE
Bhavin Pinjarla 30035724 1023/20 FALCON COVE MIDDLE
Viraj Epuri 30321508 977 APPLE TREE MONTESSORI
Javier Palmer 17212143 924/23 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Ishaan Venkatesh 16995987 906 A.D. HENDERSON
Alexis Mosse 16268008 901 RANSOM EVERGLADES
Connor Brown 17269903 869 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Tristan Cary 16722331 866 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Cairo Glenn 17132531 852 EAGLE RIDGE ELEMENTARY
Utkarsh Yellamilli 30131816 851 PARKWAY MIDDLE
MAXIMILIAN BERGLER 16876995 783 GOLDEN GROVE ELEMENTARY
Ruthik pRATHIPATI 30020628 699 TIMBER TRACE ELEMENTARY
MING TANG 17227393 698 THE GREENE SCHOOL
Santiago Stoppello 30587175 681/05 DORAL ACADEMY
Rafael Angel Espinosa III 30437824 673 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Lillian Shreyberg 30141359 640 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Jayanth Chowdary Konedi 30474072 631/10 FALCON COVE MIDDLE
Sreedhar Kodeboyina 30449288 584/10 SAGEMONT SCHOOL
Milan Milutinovic 30318783 576/10 PARKWAY MIDDLE
Shriyans Yarlagadda 30384340 540/19 SOMERSET ACADEMY
Daniel Zeller 30351001 538/20 PARKWAY MIDDLE
Antonio Ibanez 30322132 536 PARKWAY MIDDLE
Andres Maldonado Rico 30489029 486/15 INDIAN RIDGE MIDDLE
Ethan Jarquin 30397471 480/14 FRANKLIN ACADEMY PEMBROKE PINES K-12
KAILANI ARENAS 17211526 476 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Ilijah Ngodu 30341517 461/10 PARKWAY MIDDLE
ALEXANDER SANCHEZ 16877700 457 PARKWAY MIDDLE
Dwight Thompson 17329417 457 PARKWAY MIDDLE
CONNOR ARENAS 17211511 445 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Jai Nebiu 30479596 398/10 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Kiyoung Cannon 16241656 373 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Stefanos Vernicos 30341526 353/24 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Jeremiah Conatser 30312736 318/20 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Samuel Munera 30435318 274/12 DORAL MIDDLE
Aiden Batkilin 30584315 255/05 BEACHSIDE MONTESSORI VILLAGE
Ethan Maxwell 30500622 155/09 PARKWAY MIDDLE
ian Lopez 17178935 135 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Ashish Gangadhar 30475684 116/05 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Levino King II 30316960 102/08 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Santiago Hurtado 30757624 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Isaiah Montilla PARKWAY MIDDLE
Jayden Lopez FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Hugo Szapoczy BEACHSIDE MONTESSORI VILLAGE
Kiefer Moore 30744250 PARKWAY MIDDLE
Moziah Moniedafe PARKWAY MIDDLE
Maurya Vala 30739021 CORAL SPRINGS MIDDLE
Srikara Alluri 30175489 FALCON COVE MIDDLE
Naga Peddi DORAL ACADEMY
John P. Lopez FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Aron Strauss 30741715 Beachside Montessori Village
Adrian Lucas perez 30763755 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Drake Millers BEACHSIDE MONTESSORI VILLAGE
William Eli Hamric 30768848 BEACHSIDE MONTESSORI VILLAGE
Isabella Corbett PARKWAY MIDDLE
Aiden Dorian 30741743 PARKWAY MIDDLE
Benjamin Bardunias PARKWAY MIDDLE
Tomas Lopez Sanabria 30487043 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Meadow Presser PARKWAY MIDDLE
Troy Lopez FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Austin Pendygraft 30765269 PARKWAY MIDDLE
Andre Treto 30761376 DORAL ACADEMY
Aubrey Perry lll 30767194 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Adam Forrest 30761859 PARKWAY MIDDLE
Joshua Huffman FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Lorenzo Nordone FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Ian Chen BEACHSIDE MONTESSORI VILLAGE
Avery Presser PARKWAY MIDDLE
Oliver Chase 30020324 BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Dheekshitha Kota 30605748 TEQUESTA TRACE MIDDLE
--- K-5 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Aaryan Bhandari 16875038 909 WESTCHESTER ELEMENTARY
Mark Rysin 16875038 888 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Aviva Shreyberg 30141392 820 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Anna Krasnopolskiy 17169403 793 BEN GAMLA HOLLYWOOD
Brooke Kelly 17143258 668 CHALLENGER ELEMENTARY
Platon Yakushin 30675753 659/10 Bayview Elementary School
Francesco Pagano 30351041 642 MIAMI COUNTRY DAY SCHOOL
Nicholas Pagano 30351039 571 MIAMI COUNTRY DAY SCHOOL
Ashwath Chandra Panjala 30668175 561/05 Blue Lake Elementary
Ilan Goldman 16924704 503 AVENTURA CITY OF EXCELLENCE SCHOOL
Zhassurbek Avazkhanov 30529060 485/17 COLONIAL ELEMENTARY
Preston Curran 30467825 467/25 THE GREENE SCHOOL
Mikhail Trushin-Jimenez 30442955 402 MIAMI COUNTRY DAY SCHOOL
Bradley Crozier 30368952 389/10 COUNTRY HILLS ELEMENTARY
Abhinav Muthukumar 30675135 379/04 EAGLE POINT ELEMENTARY
Lakshay Kanagaraj 30446361 208/13 RENAISSANCE ELEMENTARY CHARTER
Ander Ibanez 30383623 207/22 PARKWAY MIDDLE
Yaseen Mulero 30469413 204/07 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Virat Jalli 17318031 122/05 IMAGINE CHARTER SCHOOL AT WESTON
Addison Sheffield 30446328 101/04 PARKWAY MIDDLE
Varish Gangadhar 30465926 101/04 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Achyuth Madhu 30741048 MORIKAMI PARK ELEMENTARY
Nathan Sandbrand PARK TRAILS ELEMENTARY
Ronith Mothe 30713644 HERON HEIGHTS ELEMENTARY
dhanush shankar 30471209 RIVERGLADES ELEMENTARY
Adithi Madhu 30741030 MORIKAMI PARK ELEMENTARY
Talia Gaddini 30758866 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Ryan Dweck EMBASSY CREEK ELEMENTARY
--- K-3 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Teddy Soylemez 30398610 729 THE GREENE SCHOOL
Constantine Proskuryakov 17354426 706/05 Hollywood hills elementary
Barron Koning 30397139 597/15 GLADES DAY SCHOOL
Oliver Munn 30021313 497 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Rowan Slifer 30390144 426 THE GREENE SCHOOL
Max Shreyberg 30470148 247 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Kihana Cannon 17228835 111/20 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Bennie Tzfanya 30727361 DONNA KLEIN JEWISH ACADEMY
Reyansh Tirumala 30733925 BANYAN CREEK ELEMENTARY
Denys Kononov 30748678 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Maksym Kononov 30757803 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Dastan Gaddini 30758859 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
ALEX LAMBERT 30730198 Montessori Music School, Sunny Isles Beach, Florida
--- K-1 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Benjamin Wu 16760043 552 EVERGLADES ELEMENTARY
akhil dayanandh 30446337 317 DORAL ACADEMY
Charles Kalisman 30561862 149/08 Palm Beach Day Aacdemy
Connor Crozier 30592331 101/04 COUNTRY HILLS ELEMENTARY
Judah Tzfanya DONNA KLEIN JEWISH ACADEMY
Myra Kumar 30756714 THE GREENE SCHOOL
* Online registrants only. May not include entries otherwise received (mail, phone, etc.)

Event Summary

Name: SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - OCTOBER 15
Desc: Rated scholastic tournament. More info is at www.bocachess.com.
Location: Cooper City, Florida
Starts: Saturday 15 Oct 2022
Ends: Saturday 15 Oct 2022
Registration Ends: Friday 14 Oct 2022 9 p.m.
Organizer Email: Boca Raton Chess Club