Event Registrants for SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - JANUARY 27

Registrant Name USCF ID Rating Section Schedule Byes School
Joshua Sun 16494180 452/15 K-1 GATOR RUN ELEMENTARY
Brian Colak 16428082 208* K-1 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Axel Sirinyan 16589873 K-1 ST STEPHEN'S
Maximilian Goldman K-1 Ben Gamla Charter School- Hollywood
Solon Sun 16097915 995* K-12 ALEXANDER MONTESSORI
Sriharsha Aitharaju 15324294 949* K-12 CYPRESS BAY HIGH
MAHADEV JOSYABHATLA 15415214 847* K-12 CYPRESS BAY HIGH
Mencio Chez 16271347 803* K-12 GLADES MIDDLE
Andrew Burch 15666395 739* K-12 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Conner Yurkon 15935793 1488* K-12 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
JUSTIN IZQUIERDO 15556102 1456* K-12 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Michael Guan 15641237 1438* K-12 PINECREST ELEMENTARY
Alice Wu 16089722 1333* K-12 EVERGLADES ELEMENTARY
Sastha Rajamanikandan 15310314 1309* K-12 FALCON COVE MIDDLE
Aidan Pevida 16461744 1306/20 K-12 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Christopher Page 15445241 1229* K-12 SUNSET ELEMENTARY
Miguel Lombardi 16311434 1171* K-12 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Krishang Badwal 15601377 1143* K-12 HomeSchool
Dennis Colak 15620095 1111* K-12 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Paul Mamonov 14517375 1069* K-12 AMERICAN HERITAGE-PLANTATION
Alexis Mosse 16268008 652* K-3 ST STEPHEN'S
LEO TEMNIKOV 16463495 645/15 K-3 Fisher Island Day School
Jishnu Gowda 16340514 598* K-3 HAWKES BLUFF ELEMENTARY
Dhava Rajamanikandan 15601294 535* K-3 MANATEE BAY ELEMENTARY
Ben Adelson 16466370 331/14 K-3 SOUTH POINTE ELEMENTARY
Joaquim Horvilleur 16463542 330/10 K-3 ST STEPHEN'S
Nikash chandra 16575585 K-3 MANATEE BAY ELEMENTARY
Camilo Miguel 16587698 K-3 Saint Stephens Episcopal Day School
Beny Papescu 16340363 727* K-5 NORTH BROWARD PREP
Katie Chaffee 16041817 663* K-5 DEL PRADO ELEMENTARY
Jake Rogers 15732598 591* K-5 BANYAN CREEK ELEMENTARY
eli Antolinez 15593747 536* K-5 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Sebastian Atencio 16222751 366/23 K-5 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Jacorey Bynum 16600045 K-5 Plantation Elementary School
Anastasia Gezha 16207513 914* K-8 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Jacques Papescu 16340378 875* K-8 NORTH BROWARD PREP
Elton Chen 16114658 726* K-8 GLADES MIDDLE
Rishi Guntupalli 15473684 588* K-8 AMERICAN HERITAGE-PLANTATION
Shilat Jayo-Acuna 16282567 569* K-8 AVENTURA CITY OF EXCELLENCE SCHOOL
Matthew Dcosta 15625531 514/25 K-8 GLADES MIDDLE
Shuncheng Liang 15909995 1054* K-8 EQUESTRIAN TRAILS ELEMENTARY
Angel Echevarria 16499798 K-8 WESTGLADES MIDDLE
Eduardo Gonzalez K-8 ST ROSE OF LIMA
Kean Adair K-8 WESTGLADES MIDDLE
Matthew Ryan K-8 WESTGLADES MIDDLE
sebastian prusky 16397286 K-8 GULLIVER ACADEMY
Sloan Henslovitz 16456001 K-8 WESTGLADES MIDDLE
Nicholas Cimilluca K-8 WESTGLADES MIDDLE

Event Summary

Name: SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - JANUARY 27
Desc: Rated scholastic tournament. More info is at www.bocachess.com.
Location: Pembroke Pines, Florida
Starts: Saturday 27 Jan 2018
Ends: Saturday 27 Jan 2018
Organizer: Boca Raton Chess Club