--- K-12 Section --- | |||||
---|---|---|---|---|---|
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | ||
John Drippe | 2027 | ||||
Maria Leboeuf | 1441 | ||||
Yathin Palavalasa | 1300 | ||||
Zachary Keddy | 1171 | ||||
Finn Byrne | 1041 | ||||
Sam Byrne | 1014 | ||||
Anshumann Zutshi | 954/14 | ||||
William Rothe-Kushel | 900 | ||||
Rishik Sinha | 812/15 | ||||
Julius Nichols | 476/08 | ||||
Eli Chapman | 375/21 | ||||
Sam Frese | |||||
David Johnston | |||||
Benny Packard | |||||
Dane Corral | |||||
Brett Laurie | |||||
Yecinta Ngure | |||||
Ezra Phelps | |||||
Zane Santiago | |||||
Drake Otto | |||||
--- K-8 Section --- | |||||
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | ||
Manaswini Koduru | 975 | 1 | |||
Prajeet Akula | 594 | 1 | |||
Ethan Wu | 573/05 | ||||
Ryan Olsen | 516/05 | ||||
Santino Sivakumar | 420/18 | ||||
Shriyan Bobberla | 295 | ||||
Zain Chaudhry | 221/18 | ||||
Jake Jijo | 1,2,3 | ||||
Maur Dailey | |||||
Prescott Tuffley | |||||
Duval Thieme | |||||
Blake Maurath | |||||
Cieran Alvarez Chedzou | |||||
Ethan Lake | |||||
Ivan King | |||||
Christian Hamilton | |||||
Becket Greene | |||||
Noah Packard | |||||
Cieran Alvarez Chedzoy | |||||
leo hodal | |||||
Jaxson Adams | |||||
--- K-3 Section --- | |||||
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | ||
Theo Morgan | 543/08 | ||||
Avett Volle | 399/06 | ||||
Kushaan Chaurasia | 362/06 | ||||
JAY KAMBLE | 347/11 | ||||
Connor Leifer | |||||
Malcolm Estanol | |||||
Shivcharan Sathish | |||||
Varnika Lakkoju | |||||
Evelyn Volle | |||||
Akshada Subhash | |||||
Eesha Vinoth | |||||
Srihith Nagati | 1,2,3 | ||||
Mason Walker | 1,2 | ||||
Sophia Leboeuf | |||||
Augustus Vogelsberg | |||||
Brice Parker | |||||
Calvin Borszich | |||||
Adam Lake | |||||
Aarush Rapolu | 1,2,3 | ||||
--- K-5 Section --- | |||||
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | ||
Drake Erber | 386/06 | ||||
Eva Parker | 360/06 | ||||
Anay Kale | 312/14 | ||||
Aryan Bobberla | 290 | ||||
Aaradhya Kale | 229/15 | ||||
Joel Adams | |||||
Shashwat Chaurasia | |||||
Abhiram Suravarapu | |||||
Vivaan Sharma | |||||
James Waliser II | |||||
Rushank Chakradharamahanti | |||||
Khristian Estanol | |||||
Titus Packard | |||||
Virat Lakkoju | 3 | ||||
Thomas Carmona | |||||
Liam Sikes | |||||
Cosmas Dailey |