--- K-12 Section --- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | School | ||
Eric Erbe | 1239/11 | CHANUTE HS 4A | ||||
Josh Staggs | 1150/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Sean Bullmer | 1110/10 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Gage James | 1028/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Jacob Hurtado | 943/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Vann Trester | 839/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Ethan Burnett | 814/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Camden Weimer | 789/12 | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | ||||
Joel Tinsley | 782/12 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Scylar Stich | 769/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Conner Rexwinkle | 742/12 | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | ||||
Jacob Pierce | 667/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Bryce Hill | 663/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Brady Withnell | 643/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Zerek Haight | 588/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Jake Keith | 509/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Benjamin Henry | FRONTENAC HS 3A | |||||
Jett Cosby | CHANUTE HS 4A | |||||
EJ Withnell | FRONTENAC HS 3A | |||||
kylee dickerson | Northeast | |||||
Bryson Hiebsch | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Leroy Letterman | Parsons High School | |||||
Noah Keele | Oswego High School | |||||
Tyler Holt | FRONTENAC HS 3A | |||||
Tristen Holder | Northeast | |||||
Erin Doubledee | NORTHEAST ELEMENTARY | |||||
Alex Kennedy | CHANUTE HS 4A | |||||
Wyatt Starrett | CHERRYVALE HS 3A | |||||
Rayden Myers | Oswego High School | |||||
ethan reibel | IOLA SR HIGH SCHOOL A | |||||
Dominic Smith | Oswego High School | |||||
Landon Meyer | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Brenden Thompson | Oswego High School | |||||
Jon Horning | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Mathew Murphy | CHANUTE HS 4A | |||||
Brayden Baker | CHANUTE HS 4A | |||||
David Gilbert | northeast | |||||
Joshua Breedwell | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | |||||
Alan Mah | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Bryan Santana | Oswego High School | |||||
Brycen Warriax | CHANUTE HS 4A | |||||
Joshua Schonhofer | CHANUTE HS 4A | |||||
Matthew Shepard | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Paul Ryan | Prairie View High School | |||||
Josept Lazobarahona | CHANUTE HS 4A | |||||
Madisyn Lopez | CHANUTE HS 4A | |||||
Nathan Studebaker | CHANUTE HS 4A | |||||
Felicia Shepard | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | |||||
Hayden Burt | Northeast Highschool | |||||
Melanie palmer | IOLA SR HIGH SCHOOL A | |||||
Macauley Blann | FRONTENAC HS 3A | |||||
Connor Minor | Oswego High School | |||||
alston nelson | IOLA SR HIGH SCHOOL A | |||||
Tristan Wright | CHANUTE HS 4A | |||||
Carter Swader | CHANUTE HS 4A | |||||
Isabelle O'Brien | CHANUTE HS 4A | |||||
--- K-8 Section --- | ||||||
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | School | ||
Drake Erber | 386/06 | Raintree Montessori School | ||||
Gabriel Klonowski | Parsons Middle School | |||||
Ricky Hurtado | Royster Middle School | |||||
Imerson Vaughan | Royster Middle School | |||||
Winston Houdashelt | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Sam Williams | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Eli Welsh | FRONTENAC JH | |||||
Jerry Wheatley | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | |||||
Sam John | Three Trees Academy | |||||
Nicholas Seel | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Cian Kelley | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Don Russell | Osawatomie Middle School | |||||
Kyler Stookey | Osawatomie Middle School | |||||
Ben Blakesley | Royster Middle School | |||||
Nick Isle | LINCOLN MEMORIAL ELEMENTARY | |||||
Damion Brown | Parsons Middle School | |||||
Dylan Ogle | Royster Middle School | |||||
Sidney McKenney | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Madan Greve | Royster Middle School | |||||
Quinn Robb | Royster Middle School | |||||
Zander Mckee | Royster Middle School | |||||
Ayden Harrison | Osawatomie Middle School | |||||
Valkyrie Rau | LINCOLN MEMORIAL ELEMENTARY | |||||
Rylee Coulton | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Chandler Amberg | CHERRYVALLE MS | |||||
Eli McCormick | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Quaid Barnett | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Wyatt Farmer | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Carson Self | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Jesse Wilder | Royster Middle School | |||||
Theodore Seel | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Lilah Grewing | Royster Middle School | |||||
James Keen | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Caleb McMahan | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Gage Mann | Royster Middle School | |||||
Damion Brown | Parsons Middle School | |||||
Solomon Law | Prairie View Middle School | |||||
Gabriel Klonowski | Parsons Middle School | |||||
Mark Davidson | Royster Middle School | |||||
Andrew Arguijo | FRONTENAC JH | |||||
Garrett Engelman | Royster Middle School | |||||
Kallen Evans | LINCOLN ELEMENTARY | |||||
Ethan Teagarden | Prairie View Middle School | |||||
Jacob Hendren | LINCOLN MEMORIAL ELEMENTARY | |||||
Roger Dupuis | LINCOLN MEMORIAL ELEMENTARY | |||||
RJ Deleon Albert | FRONTENAC JH | |||||
Kyle Chen | Parsons Middle School | |||||
Aarav Desai | FRONTENAC JH | |||||
Nolan Carnes | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Logan McMillan | Royster Middle School | |||||
Gavin Bocock | Parsons Middle School | |||||
Jacob Ibarra | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Alexanie VanSickle | Osawatomie Middle School | |||||
Tim Westhoff | Royster Middle School | |||||
Landon Weber | CANEY VALLEY HIGH SCHOOL 3A | |||||
Kara Jordan | Royster Middle School | |||||
Xevan Reynolds | Royster Middle School | |||||
Joe Wheatley | LINCOLN MEMORIAL ELEMENTARY |