--- K-12 Section --- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | School | ||
Eric Erbe | 1239/11 | CHANUTE HS 4A | ||||
Josh Staggs | 1150/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Sean Bullmer | 1110/10 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Jacob Hurtado | 943/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Ethan Jones | 939/12 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Vann Trester | 839/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Ethan Burnett | 814/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Scylar Stich | 769/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Jacob Pierce | 667/12 | CHANUTE HS 4A | ||||
Brady Withnell | 643/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Zerek Haight | 588/06 | CHANUTE HS 4A | ||||
Jake Keith | 509/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Levi Spencer | 475/06 | FRONTENAC HS 3A | ||||
Gabriel Edwards | 379/06 | COLUMBUS HS 3A | ||||
Jon Horning | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Joshua Schonhofer | CHANUTE HS 4A | |||||
Landon Swafford | Parsons High School | |||||
Landon Meyer | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Hayden Burt | Northeast Highschool | |||||
Tristan Wright | CHANUTE HS 4A | |||||
Roda Mahanandia | COLUMBUS HS 3A | |||||
Zach Alford | COLUMBUS HS 3A | |||||
EJ Withnell | FRONTENAC HS 3A | |||||
Carter Swader | CHANUTE HS 4A | |||||
Brylee Rakestraw | NORTHEAST ELEMENTARY | |||||
Alan Mah | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Raymond Oler | Parsons High School | |||||
Samantha Bickerstaff | North east high school | |||||
Draven Moore | 2,3 | NORTHEAST ELEMENTARY | ||||
Nathan Studebaker | CHANUTE HS 4A | |||||
Benjamin Henry | FRONTENAC HS 3A | |||||
David Gilbert | northeast | |||||
Mathew Murphy | CHANUTE HS 4A | |||||
Leroy Letterman | Parsons High School | |||||
anna head | COLUMBUS HS 3A | |||||
Kannon Lofts | Northeast | |||||
Erin Doubledee | NORTHEAST ELEMENTARY | |||||
Jett Cosby | CHANUTE HS 4A | |||||
Bryson Hiebsch | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Isabelle O'Brien | CHANUTE HS 4A | |||||
Brayden Baker | CHANUTE HS 4A | |||||
Justice Sigmon | Northeast high school | |||||
Devin Smith | NEAR | |||||
Alex Kennedy | CHANUTE HS 4A | |||||
Lucas Fugate | Parsons High School | |||||
Macauley Blann | FRONTENAC HS 3A | |||||
Brycen Warriax | CHANUTE HS 4A | |||||
Josept Lazobarahona | CHANUTE HS 4A | |||||
--- K-8 Section --- | ||||||
Registrant Name | Rating | Sch | Byes | School | ||
Sreyansh Tadepalli | 448/21 | ANDOVER MIDDLE SCHOOL | ||||
Timothy Westhoff | Royster Middle School | |||||
Andrew Arguijo | FRONTENAC JH | |||||
Imerson Vaughan | Royster Middle School | |||||
Grace Hervey | FRONTENAC JH | |||||
Theodore Seel | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Anderson Jones | CHERRYVALLE MS | |||||
Gavin Bocook | Parsons High School | |||||
Kyle Chen | Parsons Middle School | |||||
Lily Meloy | LINCOLN CENTRAL ELEMENTARY | |||||
Arthur McGrew | LINCOLN CENTRAL ELEMENTARY | |||||
Lilianna Durham | CHERRYVALLE MS | |||||
Jayden Logan-Woods | Roosevelt Middle School | |||||
Lydia Meyer | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
RJ Deleon Albert | FRONTENAC JH | |||||
Jeremy Holaday | Roosevelt Middle School | |||||
Aarav Desai | FRONTENAC JH | |||||
Micah Littlejohn | Roosevelt Middle School | |||||
Kara Jordan | Royster Middle School | |||||
Elijah Hogan | Roosevelt Middle School | |||||
RATUL RAHULA KRISHNAN | BLUE RIVER ELEMENTARY | |||||
Sam John | TTA | |||||
Benjamin Gartin | HomeSchool | |||||
Jet Tracy | LINCOLN CENTRAL ELEMENTARY | |||||
Chase Bugni | FRONTENAC JH | |||||
Sam Williams | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Xzavior McGuire | CHERRYVALLE MS | |||||
Bobby Edwards | FRONTENAC JH | |||||
Adelaide Jones | LINCOLN CENTRAL ELEMENTARY | |||||
James Keen | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Zander McKee | Royster Middle School | |||||
Damion Brown | Parsons Middle School | |||||
Nicholas Seel | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Reece Clay | CHERRYVALLE MS | |||||
Mark Davidson | Royster Middle School | |||||
Jacob Holt | CHERRYVALLE MS | |||||
Ben Blakesley | Royster Middle School | |||||
Jacob Ibarra | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Grayson Dumm | COMMUNITY ELEMENTARY | |||||
Gavin Thompson | COMMUNITY ELEMENTARY | |||||
Elliot Townley | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Wyatt Farmer | CHANUTE CHRISTIAN ACADEMY | |||||
Zoie Jacques | CHERRYVALLE MS | |||||
Garrett Engelman | Royster Middle School | |||||
Sean Graham | INDEPENDENCE HS 4A | |||||
Kellian Clevenger | Parsons Middle School | |||||
Noah Hogan | Roosevelt Middle School | |||||
Gabriel Klonowski | Parsons Middle School | |||||
Logan McMillian | Royster Middle School | |||||
Nolan Carnes | INDEPENDENCE MIDDLE | |||||
Zadin Blake | CHERRYVALLE MS | |||||
Lilah Grewing | Royster Middle School | |||||
Eli Welsh | FRONTENAC JH | |||||
Jesse Wilder | Royster Middle School | |||||
Madan Greve | Royster Middle School | |||||
Tripp Vincen | LINCOLN CENTRAL ELEMENTARY |