Event Registrants for SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - MARCH 23 **

--- K-12 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
RAGHAV VENKAT 14668233 2265 ELBRIDGE GALE ELEMENTARY
Manuel Alvare 16264493 1461 ROCKWAY MIDDLE
Sastha Rajamanikandan 15310314 1458 FALCON COVE MIDDLE
Jacorey Bynum 16600045 1436 PLANTATION ELEMENTARY
Quinton Tanksley 16600113 1429 DILLARD HIGH
Edgar A. rodriguez 14865422 1428 HOLY ROSARY ST. RICHARD
Yan Garbovsky 15922314 1312 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Maxwell Yang 16416795 1292 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
Quan Tanksley 16600140 1273 DILLARD HIGH
Gianfranco Cisneros 16237775 1127 ROCKWAY MIDDLE
Paul Mamonov 14517375 1083 AMERICAN HERITAGE-PLANTATION
Manuel Parada 15708315 1020 ROCKWAY MIDDLE
Chris Prieto 16871213 MIAMI PALMETTO SENIOR HIGH
Mike Zhou 16873121 MIAMI PALMETTO SENIOR HIGH
Mazen Selim 16862032 MIAMI PALMETTO SENIOR HIGH
Kary Ishwaran 16872071 MIAMI PALMETTO SENIOR HIGH
--- K-8 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Jonathan Casares 16118358 1159 ROCKWAY MIDDLE
Mencio Chez 16271347 1092 GLADES MIDDLE
Arthur Hernandez-Visbal 15823812 959 Holy Family Catholic School
Savio Almeida Marques 16793477 907/05 FALCON COVE MIDDLE
Vadim Gezha 16207513 856 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Edgar Batista 16946987 852/05 BELEN JESUIT PREPARATORY SCHOOL
Dreidy Viera 16587222 775 ROCKWAY MIDDLE
Jake Rogers 15732598 773 DON ESTRIDGE MIDDLE
Raydel Martinez 16820050 675/15 ROCKWAY MIDDLE
Sage Kelly 16244332 662 GLADES MIDDLE
Anthony Tan 16850490 657/21 CITRUS COVE ELEMENTARY
Eduardo Gonzalez 16605880 601 ST ROSE OF LIMA
Shilat Jayo-Acuna 16282567 562 AVENTURA CITY OF EXCELLENCE SCHOOL
anthony perez 16824308 543/25 ROCKWAY MIDDLE
Diego Soto 16818311 443 ROCKWAY MIDDLE
ANANYA AGARWAL 16466322 384/23 GLADES MIDDLE
Yashas Vijay 16545626 367 FALCON COVE MIDDLE
Gabriel Renner 16826724 339/10 FRANKLIN ACADEMY-PEMBROKE PINES UPPER SCHOOL
giovani Soto 16936164 267/14 ROCKWAY MIDDLE
Jacqueline Casares 16305948 105/13 ROCKWAY MIDDLE
Shravan Ramesh 16797135 FALCON COVE MIDDLE
Elton Chen 16114658 GLADES MIDDLE
Rishab Malhotra FALCON COVE MIDDLE
Jonathan Fernandez 16995731 GLADES MIDDLE
--- K-5 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Maksym Smirnov 16954773 942/05 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Dhava Rajamanikandan 15601294 855 MANATEE BAY ELEMENTARY
Eli Antolinez 15593747 766 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Atulya TAMMAREDDY 16765123 748 FRANKLIN ACADEMY-PEMBROKE PINES LOWER SCHOOL
Oliver Su 16091152 697 EQUESTRIAN TRAILS ELEMENTARY
Ishaan Raghavendra Rao 16847020 681 SAWGRASS ELEMENTARY
Priscilla Asiamah 15305424 659 NORWOOD ELEMENTARY
Sophie Tan 16850484 635/20 CITRUS COVE ELEMENTARY
Matthew Ma 16618844 563 SUNSET LAKES ELEMENTARY
Fernando Vargas 16869427 549/04 KEY BISCAYNE K-8 CENTER
Alias Asse 15576661 510 NORWOOD ELEMENTARY
Faheel Sufian 15946415 304/05 FRANKLIN ACADEMY-SUNRISE
Diego Alfonso Perez 15600400 244 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Dane Cohen 16613758 175/13 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Ishant Malhotra EVERGLADES ELEMENTARY
Vinay Ramesh 16797156 MANATEE BAY ELEMENTARY
Robert Krasnov PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
--- K-3 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
Alexis Mosse 16268008 768 SAINT STEPHENS EPISCOPAL DAY SCHOOL
Jordan Harpaz 16945262 588/09 PINE CREST SCHOOL-BOCA RATON
Justin Rodriguez 16744132 451/09 SOMERSET ACADEMY
Omari Ridgeway 16300476 295 NORWOOD ELEMENTARY
Michael Johnson 16875133 185/11 NORWOOD ELEMENTARY
Saadiq Gedeon 16875127 110/12 NORWOOD ELEMENTARY
Leriq Anderson 16875106 107/05 NORWOOD ELEMENTARY
Nelson Shi 16965615 MANATEE BAY ELEMENTARY
Benjamin Gould 16970808 Pine Crest School Fort Lauderdale
Tavaris McElwee 16875112 NORWOOD ELEMENTARY
Timur Kilybayev 17006982 NORMAN S EDELCUP SUNNY ISLES BCH K-8
Annabella Johnson 17016836 PINE CREST SCHOOL-FT LAUDERDALE
--- K-1 Section ---
Registrant Name USCF ID Rating Skd Byes School
aidan Holcroft 16787480 639 THE GREENE SCHOOL
Ethan Guo 16762034 577/15 EVERGLADES ELEMENTARY
Benjamin holcroft 16787495 304/25 THE GREENE SCHOOL
Alejandro Andres Perez 16928378 235/04 FRANKLIN ACADEMY-COOPER CITY
Maggie Li 17014590 EVERGLADES ELEMENTARY
Zuri Givens NORWOOD ELEMENTARY
Daniel Akhireubulu NORWOOD ELEMENTARY
Philandro Dames NORWOOD ELEMENTARY
Henry Vanaselja 17019465 Saint Christopher Day School
Jaden Bacchus NORWOOD ELEMENTARY
Ishaan Venkatesh 16995987 PEMBROKE PINES Charter Elem West
Branden Henderson NORWOOD ELEMENTARY
Taj Reid NORWOOD ELEMENTARY
Alexandr Lubnevskiy 17018200 AVENTURA WATERWAYS K-8 CENTER
** Online registrants only. May not include entries otherwise received (mail, phone, etc.)

Event Summary

Name: SOUTH FLORIDA GRAND PRIX - MARCH 23
Desc: Rated scholastic tournament. More info is at www.bocachess.com.
Location: Pembroke Pines, Florida
Starts: Saturday 23 Mar 2019
Ends: Saturday 23 Mar 2019
Organizer Email: Boca Raton Chess Club